Home

Dostosowane Szkolenia
Dajemy Ci możliwość nauki od podstaw, bądź rozwoju Twoich umiejętności.
Read more
Różnorodność
Nasze szkolenia to nie tylko broń palna. Uczymy także samoobrony, walki nożem, czy umiejętności przetrwania w trudnych warunkach.
Read more
Certyfikowani Instruktorzy
Dla większej efektywności i bezpieczeństwa współpracujemy jedynie z doświadczonymi instruktorami.
Read more
Zaplecze Treningowe
W ramach naszych kursów zapewniamy bezpieczne i w pełni wyposażone zaplecze treningowe.
Read more

Zespół Doświadczonych
Instruktorów Wojskowych

Wszyscy nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w działaniu i nauczaniu w służbach mundurowych takich jak wojsko czy policja.

Przekonaj się o tym dołączając do jednego z kursów grupowych.
A jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje nie czekając na kurs, możesz zapisać się na treningi indywidualne. Nasi instruktorzy na pewno zadbają o Twój prawidłowy rozwój.

Zespół Doświadczonych
Instruktorów Wojskowych

Wszyscy nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w działaniu i nauczaniu w służbach mundurowych takich jak wojsko czy policja.

Przekonaj się o tym dołączając do jednego z kursów grupowych.
A jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje nie czekając na kurs, możesz zapisać się na treningi indywidualne. Nasi instruktorzy na pewno zadbają o Twój prawidłowy rozwój.

Szkolimy z walki i bezpiecznego posługiwania się bronią.

"CI CO CHCĄ SZUKAJĄ SPOSOBÓW, CI CO NIE CHCĄ SZUKAJĄ POWODÓW"

NASZA OFERTA

PROFESJONALIZM - BEZPIECZEŃSTWO - SKUTECZNOŚĆ

Szkolenia dostosowane do poziomu i potrzeb uczestników.

Poznaj Nasz Zespół

Włodzimierz KOPEĆ

kmdr por. / ppłk rez.| Szef Zespołu MTT

Poznaj szefa zespołu MTT – doświadczonego szkoleniowca Wojska Polskiego oraz twórcę systemu BLOS i WWBK.

William Peyriere

Instruktor

Instruktor w zespole MTT – doświadczony żołnierz i policjant. Specjalista z zakresu bezpieczeństwa i pasjonat strzelectwa.

Piotr ZAMIARA

Instruktor

Instruktor w zespole MTT – doświadczony żołnierz. Specjalista systemu BLOS.

Kacper KOPEĆ

Instruktor - asystent

Instruktor strzelania – asystent, ratownik.

Opinie Naszych Klientów

Bardzo cenimy sobie zdanie naszych klientów. Dążymy do perfekcji, stale doskonaląc nasze umiejętności taktyczne i szkoleniowe oraz ulepszając zaplecze treningowe. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i pozwala nam stać się jeszcze lepszymi.

Włodzimierz Kopeć to świetny instruktor, jak nie najlepszy w kraju. Ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla żołnierzy, jednostek specjalnych i cywili (ja jestem cywilem). Bardzo dobry metodyk. Najlepszy z jakim miałem przyjemność pracować, uczyć się (wiem co mówię).
Spokój, opanowanie i pełen profesjonalizm podczas prowadzenia szkoleń to cecha charakterystyczna dla najlepszych instruktorów w branży, dla MTT. Sam jestem instruktorem samoobrony, strzelectwa i zwracam szczególną uwagę na metodykę, bezpieczeństwo i atrakcyjność szkoleń. Praca z instruktorami MTT to WYSUBLIMOWANA PRZYJEMNOŚĆ.

Od wielu lat, jak tylko jest to możliwe, biorę udział w szkoleniach organizowanych przez Włodzimierza Kopcia oraz jego team, co przekłada się na osiągnięcia m.in. w zawodach strzeleckich.

Czy polecam udział w szkoleniach organizowanych przez Włodzimierza Kopcia? Jest to pytanie retoryczne. BEZWZGLĘDNIE TAK !
Jeżeli chcesz pozyskać wiedzę, umiejętności z zakresu samoobrony, walki wręcz, strzelectwa, to MUSISZ skorzystać z oferty MTT

Mariusz Zarzycki

Instruktor strzelectwa i samoobrony

Opinie Naszych Klientów

Bardzo cenimy sobie zdanie naszych klientów. Dążymy do perfeckji, stale doskonaląc nasze umiejętności taktyczne i szkoleniowe oraz ulepszając zaplecze treningowe. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i pozwala nam stać się jeszcze lepszymi.

Włodzimierz Kopeć to świetny instruktor, jak nie najlepszy w kraju. Ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla żołnierzy, jednostek specjalnych i cywili (ja jestem cywilem). Bardzo dobry metodyk. Najlepszy z jakim miałem przyjemność pracować, uczyć się (wiem co mówię).
Spokój, opanowanie i pełen profesjonalizm podczas prowadzenia szkoleń to cecha charakterystyczna dla najlepszych instruktorów w branży, dla MTT. Sam jestem instruktorem samoobrony, strzelectwa i zwracam szczególną uwagę na metodykę, bezpieczeństwo i atrakcyjność szkoleń. Praca z instruktorami MTT to WYSUBLIMOWANA PRZYJEMNOŚĆ.

Od wielu lat, jak tylko jest to możliwe, biorę udział w szkoleniach organizowanych przez Włodzimierza Kopcia oraz jego team, co przekłada się na osiągnięcia m.in. w zawodach strzeleckich.

Czy polecam udział w szkoleniach organizowanych przez Włodzimierza Kopcia? Jest to pytanie retoryczne. BEZWZGLĘDNIE TAK !
Jeżeli chcesz pozyskać wiedzę, umiejętności z zakresu samoobrony, walki wręcz, strzelectwa, to MUSISZ skorzystać z oferty MTT

Mariusz Zarzycki

Instruktor strzelectwa i samoobrony

Blog & Aktualności

Na naszym blogu opisujemy bieżące wydarzenia z działalności MTT, a także publikujemy artykuły i poradniki. Śledź nas, by być na bieżąco, a także znaleźć wiele cennych wskazówek dotyczących broni, samoobrony itp.