Zgodnie z kalendarzem szkoleń MTT w dniu 09.08.2020 odbyło się jednodniowe szkolenie w obiektach strzelnicy LIZAWKA / Poznań – Antoninek. W szkoleniu uczestniczyło 14 kursantów i jak widać kursantek.
Ze względu na poziom uczestników szkolenia zajęcia zostały przeprowadzone w dwóch podgrupach szkoleniowych. Dla grupy początkującej tematem przewodnim było nauczenie bezpiecznego posługiwania się bronią krótką, obsługa manualna i oczywiście pięć zasad oddania celnego strzału. W grupie średnio-zaawansowanej instruktorzy skupili się na powtarzalności oddania celnego strzału ze zmiennych linii otwarcia ognia oraz prowadzenia ognia w ruchu.
Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników miał też okazję zapoznać się i popracować na dwóch platformach karabinkach – AK i AR.

Wszystkim uczestnikom szkolenia dziękuję za wzorową dyscyplinę w trakcie szkolenia i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Praca z Wami to przyjemność!!!

Zapraszam na kolejne szkolenia, które odbędą się 20.09.2020 (grupa początkująca i średnio-zaawansowana) i 27.09.2020r (grupa zaawansowana). Więcej informacji o zapisach i planowanych zajęciach w Kalendarzu Kursów.
W pierwszej połowie września ukarze się kalendarz szkoleń, kursów i treningów doskonalących na nowy sezon 2020 / 2021.

Włodzimierz Kopeć