Obrona przed szantażem bronią palną

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obrona przed szantażem bronią palną

13 kwietnia  11:00 - 14 kwietnia  15:00

Dwudniowe szkolenie podzielone na dwa zagadnienia szkoleniowe realizowane w ramach trzech paneli. Pierwszy dzień przeznaczony będzie na zapoznanie z technikami samoobrony w sytuacjach parterowych. Omówimy i przećwiczymy zagadnienia dotyczące obaleń, rzutów, duszeń i dźwigni oraz sposoby obrony przed nimi.

Kolejny dzień odbędzie się pod znakiem zajęć na strzelnicy, gdzie zapoznamy się z działaniem broni palnej, zasadami jej bezpiecznej obsługi oraz oddawania strzału. Przetrenujemy w praktyce techniki obrony przed szantażami z bronią, wykorzystując amunicję nieletalną FX, co pozwoli na maksymalne odtworzenie warunków zagrożenia.
Tego dnia odbędą się także V Zawody Strzeleckie „Oko Prezesa 2024”. Zawody będą miały charakter otwarty.

Zapraszamy Studentów sekcji KRAV MAGA jak i osoby nie trenujące z nami na codzień. Nauczycie się identyfikować zagrożenia i minimalizować skutki agresji. Dowiecie się jak skuteczne są techniki KRAV MAGA w realnych sytuacjach poza salą treningową. Szkolenie ma charakter otwarty. Zajęcia dostosowane będą do poziomu i możliwości uczestników. Intensywność ćwiczeń i sposób nauczania daje satysfakcję wszystkim studentom KRAV MAGA oraz osobom, które z tym systemem walki i samoobrony mają kontakt okazjonalny lub jest to ich pierwsze spotkanie z taką formą szkolenia.

Szkolenie poprowadzimy wspólnie ze Stowarzyszeniem Krav Maga Polska.

Szczegóły pod adresem: https://kravmaga.org.pl/courses/staz-krav-maga-pulawy-2024/

Szkolenie poprowadzą instruktorzy Stowarzyszenia KRAV MAGA Polska. Główni prowadzący to:
Piotr LIZAK
Prezes SKMP, magister prawa (Uniwersytet w Łodzi), instruktor Krav Maga, stopień mistrzowski Krav Maga III Darga, instruktor samoobrony, uprawia judo od roku 2000 – Akademicki Wicemistrz Polski w kategorii wagowej 100 kg, zawodnik Brazylijskiego Jujitsu i MMA Copacabane Łódź, zawodnik Klubu Bokserskiego „Dragon Łódź” trener Z. Ambroziewicz, instruktor Shootboxing od roku 2002.

kmdr por. / ppłk rez. Włodzimierz KOPEĆ
Prezes, współzałożyciel SKMP, wykładowca AWL – Zespół Walki i Specjalistycznych Szkoleń Strzeleckich. Twórca systemu szkolenia WwBK i BLOS funkcjonującego w Siłach Zbrojnych RP, 3. Darga Krav Maga, 1. Dan Judo, Szkoleniowiec Wojsk Specjalnych.

mjr Andrzej GREJNER
Oficer Wojska Polskiego, szef WF i Sportu 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego, do roku 2011 wykładowca w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie (specjalność walka wręcz), jeden ze współautorów wdrożonego do szkolenia w Wojsku Polskim systemu „Walka w bliskim kontakcie”, magister Wychowania Fizycznego AWF Gdańsk o specjalności trener Judo (stopień II Dan), stopień mistrzowski Krav Maga II Darga, instruktor Krav Maga Europejskiej Federacji oraz strzelectwa sportowego i bojowego.

Szczegóły

Początek:
13 kwietnia  11:00
Koniec:
14 kwietnia  15:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://kravmaga.org.pl/courses/staz-krav-maga-pulawy-2024/

Organizatorzy

Stowarzyszenie Krav Maga Polska
Military Training Team

Miejsce wydarzenia

Strzelnica Zimny Dół
DW284 7
Zbędowice, 24-120 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia