Obrona przed zagrożeniami w komunikacji miejskiej

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obrona przed zagrożeniami w komunikacji miejskiej

2 marca  11:00 - 3 marca  14:30

Zapraszamy na weekendowe seminarium ukierunkowane na bezpieczeństwo w miejscach publicznej rozrywki jakim są dyskoteki, pub-y, kawiarnie itp., gdzie może dojść do zagrożeń ze strony osób agresywnych, uzbrojonych w niebezpieczne przedmioty. Wydarzenie „Bezpieczeństwo w miejscach publicznej rozrywki” to kompleksowe szkolenie, skupiające się na trzech panelach tematycznych.

Pierwszy panel ogólny obejmie zagadnienia takie jak poruszanie się w tłumie, techniki samoobrony, walka z napastnikami oraz postępowanie podczas ewakuacji.
Panel specjalistyczny skierowany jest do pracowników ochrony i organizatorów imprez masowych, poruszając aspekty prawne stosowania siły fizycznej, interwencje wobec osób agresywnych i zagrożenia.
Natomiast panel instruktorski jest dedykowany instruktorom samoobrony, prezentując metodykę nauczania technik z programu KRAV MAGA.

Całe wydarzenie ma na celu dostarczenie praktycznych umiejętności i wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, by uczestnicy mogli skutecznie reagować na potencjalne sytuacje zagrożenia w miejscach publicznej rozrywki.
Wszystkie panele tematyczne będą realizowane w sposób otwarty dla wszystkich uczestników szkolenia, powyższe zagadnienia rozłożone są na dwa dni seminarium. Seminarium ma charakter otwarty intensywność zajęć oraz dobór technik samoobrony dostosowany będzie do poziomu i możliwości uczestników.

Dołącz do nas, aby zdobyć pewność siebie i umiejętności samoobrony, które pomogą Ci skutecznie radzić sobie w różnych sytuacjach. Niezależnie od poziomu doświadczenia, nasze szkolenie jest dostosowane do każdego, kto pragnie podnieść swoje umiejętności obronne i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa w dynamicznym otoczeniu miejskim.

Szkolenie poprowadzimy wspólnie ze Stowarzyszeniem Krav Maga Polska.

Szczegóły pod adresem: https://kravmaga.org.pl/courses/zagrozenia-w-komunikacji-miejskiej-2023/

Szczegóły

Początek:
2 marca  11:00
Koniec:
3 marca  14:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://kravmaga.org.pl/courses/zagrozenia-w-komunikacji-miejskiej-2023/

Organizatorzy

Stowarzyszenie Krav Maga Polska
Military Training Team

Miejsce wydarzenia

Poznań
Poznań, Polska