Ponieważ współpracujemy z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie to szkolenia dotyczące walki i obrony nożem prowadzi w MTT szkoleniowiec wojsk specjalnych i wielu innych formacji mundurowych w Polsce i Europie. Techniki walki i obrony nożem są wynikiem dwóch dekad doświadczeń zdobytych na Filipinach, Tajlandii i w naszym kraju. Instruktor skuteczność nauczanych technik osobiście zweryfikował w ulicznych konfrontacjach w realnym starciu.

Jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich w sytuacjach zagrożenia życia to nie ma miejsca na eksperymenty – zaufaj specjalistom. MTT i UKF (Urban Knife Fighting) to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności w nauczaniu. Uczymy jak się zachować w zależności od rodzaju agresji i stopnia zagrożenia, uczymy jak się obronić nożem przed nożem by nie zabić, a ocalić siebie. Uczymy jak być skutecznym gdy zagrożone jest życie twoje lub twoich bliskich.

PROSTOTA, SZYBKOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ to podstawowe zasady szkolenia. Tu nie ma miejsca na błąd – życie to nie gra komputerowa.