Mariusz Zarzycki

Włodzimierz Kopeć to świetny instruktor, jak nie najlepszy w kraju. Ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla żołnierzy, jednostek specjalnych i cywili (ja jestem cywilem). Bardzo dobry metodyk. Najlepszy z jakim miałem przyjemność pracować, uczyć się (wiem co mówię).
Spokój, opanowanie i pełen profesjonalizm podczas prowadzenia szkoleń to cecha charakterystyczna dla najlepszych instruktorów w branży, dla MTT. Sam jestem instruktorem samoobrony, strzelectwa i zwracam szczególną uwagę na metodykę, bezpieczeństwo i atrakcyjność szkoleń. Praca z instruktorami MTT to WYSUBLIMOWANA PRZYJEMNOŚĆ.

Od wielu lat, jak tylko jest to możliwe, biorę udział w szkoleniach organizowanych przez Włodzimierza Kopcia oraz jego team, co przekłada się na osiągnięcia m.in. w zawodach strzeleckich.

Czy polecam udział w szkoleniach organizowanych przez Włodzimierza Kopcia? Jest to pytanie retoryczne. BEZWZGLĘDNIE TAK !
Jeżeli chcesz pozyskać wiedzę, umiejętności z zakresu samoobrony, walki wręcz, strzelectwa, to MUSISZ skorzystać z oferty MTT